Bengt Fransson olja

165590

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x22 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (22 bud)
592021
3 800
592018
3 600
592014
3 400
592017
3 400
592014
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.