Charles Sjöholm olja

165589

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Lekpark, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 50x60 cm

Konst, Måleri

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (13 bud)
592037
2 400
592040
592037
591469
1 900
591300
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.