Saltkar silver

165587

SALTKAR, silver, London, 1796, invändigt förgylld, höjd 7, längd 10cm

smärre bucklor

Silver

Saltkar silver

Budhistorik (21 bud)
592008
1 600
590631
591945
590631
1 400
591944
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.