Karin Broos färglitografi

165581

BROOS, Karin (född 1950): "Sara med TV" färgserigrafi, signerad, 30/90, 38x57 cm

Karin Broos färglitografi

Budhistorik (28 bud)
594967
4 800
594963
4 600
594957
4 400
594955
4 200
594955

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.