Karin Broos färglitografi

165579

BROOS, Karin (född 1950): "Inför bröllop I", färgserigrafi, signerad, 2/90, 38x52 cm

Karin Broos färglitografi

Budhistorik (33 bud)
594765
7 000
594763
6 800
594764
6 600
594763
6 400
594758
6 200

Slutpris SEK:
7 000
720 EUR, 820 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.