Karin Broos färglitografi

165576

BROOS, Karin (född 1950): "Det vita linnet" färgserigrafi, signerad, 55/90, 58x38cm

Karin Broos färglitografi

Budhistorik (15 bud)
594722
4 800
594703
4 600
589217
4 400
588191
4 200
588919

Slutpris SEK:
4 800
490 EUR, 569 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.