Hans Wigert tornål

165572

WIGERT, Hans (född 1932): "Under Stjärnorna", signerad Hans Wigert, akvarellerad torrnål, provtryck, 19x20 cm, medföljer signerad torrnålsetsning oramad med fågelmotiv, 48/165, 7x10 cm

Konst, Handskrifter

Hans Wigert tornål

Budhistorik (35 bud)
591798
3 800
591796
3 600
591797
3 600
591796
3 400
591794
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.