Hans Wigert tornål

165572

WIGERT, Hans (född 1932): "Under Stjärnorna", signerad Hans Wigert, akvarellerad torrnål, provtryck, 19x20 cm, medföljer signerad torrnålsetsning oramad med fågelmotiv, 48/165, 7x10 cm

Konst, Handskrifter

Hans Wigert tornål

Budhistorik (35 bud)
591798
3 800
591796
3 600
591797
3 600
591796
3 400
591794
3 200

Slutpris SEK:
3 800
388 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer