Såskanna silver

165563

SÅSKANNA, silver, Londonstämplar 1795, höjd 14 cm

Slitage

Silver

Såskanna silver

Budhistorik (6 bud)
587378
586951
1 300
585771
585706
900
585676

Slutpris SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.