Oidentifierad konstnär

165561

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Flickporträtt, olja på duk, 59x67 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär
Budhistorik (10 bud)
591862
1 400
590533
1 300
590171
590532
590171

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.