Oidentifierad konstnär

165561

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Flickporträtt, olja på duk, 59x67 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär
Budhistorik (10 bud)
591862
1 400
590533
1 300
590171
590532
590171

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer