Birger Ericson oljemålning

165554

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Flicka med solrosor, signerad Birger, olja på pannå, 48x54 cm

Konst, Måleri

Birger Ericson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
592225
592220
1 900
592218
1 800
592200
1 700
592196
1 600

Slutpris SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.