Sven Linnborg gouache

165549

LINNBORG, Sven (1857-?): Salustånden på Norrbro, signerad och daterad Sven Linnborg, gouache, 67x96 cm

Ändringar/tillägg
67x96 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Sven Linnborg gouache

Budhistorik (10 bud)
591225
8 200
590603
8 000
590190
7 800
590189
7 600
590090
7 000

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.