Reinhold Ljunggren litografi

165546

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Hjalmar binder nät", (Småstad) 1958, "Aftonbrasan" (Minnesbilder), 1990, signerade R Ljunggren 65/250, färglitografier, 32x38,5 - 28x37 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (19 bud)
607145
607143
607141
607140
950
607137
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.