Reinhold Ljunggren litografi

165546

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Hjalmar binder nät", (Småstad) 1958, "Aftonbrasan" (Minnesbilder), 1990, signerade R Ljunggren 65/250, färglitografier, 32x38,5 - 28x37 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (19 bud)
607145
607143
607141
607140
950
607137
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer