Reinhold Ljunggren litografier

165544

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Båtar i vintervila", 1970, "Morgondimma", (Fem nya bilder från Ydre), 1977, signerade R Ljunggren 315/360, 29/360, färglitografier, 16,5x34 -20,5x31 cm

Budhistorik (6 bud)
606902
550
606812
500
606679
450
606608
606537

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.