Reinhold Ljunggren litografier

165544

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Båtar i vintervila", 1970, "Morgondimma", (Fem nya bilder från Ydre), 1977, signerade R Ljunggren 315/360, 29/360, färglitografier, 16,5x34 -20,5x31 cm

Budhistorik (6 bud)
606902
550
606812
500
606679
450
606608
606537

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer