Reinhold Ljunggren litografi

165543

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Morgon Skeppsbron", 1976, signerad R Ljunggren 272/310, färglitografi, 33x42 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (19 bud)
598283
1 700
598228
1 600
598129
598227
1 400
598129
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.