Reinhold Ljunggren litografi

165543

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Morgon Skeppsbron", 1976, signerad R Ljunggren 272/310, färglitografi, 33x42 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (19 bud)
598283
1 700
598228
1 600
598129
598227
1 400
598129
1 300

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer