Mosse Stoopendaal olja

165541

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Lyftande skrakar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1935, olja på duk, 78x75 cm

duklagning

Ändringar/tillägg
duklagning

Konst, Måleri

Mosse Stoopendaal olja

Budhistorik (6 bud)
590991
10 000
590987
9 200
590976
8 200
587035
6 000
586994
4 200

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.