Mosse Stoopendaal olja

165541

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Lyftande skrakar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1935, olja på duk, 78x75 cm

duklagning

Ändringar/tillägg
duklagning

Konst, Måleri

Mosse Stoopendaal olja

Budhistorik (6 bud)
590991
10 000
590987
9 200
590976
8 200
587035
6 000
586994
4 200

Slutpris SEK:
10 000
1 021 EUR, 1 185 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer