Julis Seyler oljemålning

165540

SEYLER, Julius, (1873-1955): Strandmotiv, signerad, olja på duk, 70x89 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Julis Seyler oljemålning

Budhistorik (4 bud)

591992
450
591969
588590
587293

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.