Reinhold Ljunggren litografi

165539

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Förmiddag Västra Långgatan", Trosamotiv 1962, signerad R Ljunggren 299/300, färglitografi, 29x40,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (9 bud)
607088
1 300
606654
606948
606654
750
606253
700

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer