Reinhold Ljunggren litografi

165537

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Lindarna vid ån", Trosamotiv 1963, signerad R Ljunggren 11/260, färglitografi, 56x42,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (14 bud)
607081
900
607075
850
607079
850
607075
607077
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.