Reinhold Ljunggren litografi

165534

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Hamnen Trosa", 1969 signerad R. Ljunggren 336/360, färglitografi, 31,5x46 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (37 bud)
606989
8 400
606889
8 200
606889
6 200
606875
6 000
606875
5 800

Slutpris SEK:
8 400
858 EUR, 995 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.