Reinhold Ljunggren litografi

165531

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Diana vid kaj", signerad R. Ljunggren HC XXXVI/XL, färglitografi, 33/47 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (23 bud)
607008
1 700
606991
1 600
606984
606990
606984
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.