Reinhold Ljunggren litografi

165529

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Kanalbåten vid Julaftons fyr", signerad R. Ljunggren 161/350, färglitografi, 27x38 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (39 bud)
607044
7 800
607042
7 600
607038
7 400
607040
7 400
607038
7 200

Slutpris SEK:
7 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer