Reinhold Ljunggren litografi

165529

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Kanalbåten vid Julaftons fyr", signerad R. Ljunggren 161/350, färglitografi, 27x38 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (39 bud)
607044
7 800
607042
7 600
607038
7 400
607040
7 400
607038
7 200

Slutpris SEK:
7 800
796 EUR, 924 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.