Reinhold Ljunggren litografi

165528

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Torpsommar", 1982, "Gammal ek", 1976, signerade R. Ljunggren 189/310 resp 116/310, färglitografier, 35xd51,5 - 43x34,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (20 bud)
606941
1 400
606794
1 300
606746
606793
606746

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.