Reinhold Ljunggren litografi

165528

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Torpsommar", 1982, "Gammal ek", 1976, signerade R. Ljunggren 189/310 resp 116/310, färglitografier, 35xd51,5 - 43x34,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (20 bud)
606941
1 400
606794
1 300
606746
606793
606746

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer