Reinhold Ljunggren litografi

165525

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Utsikt från kammaren", (Småstadsvinter) 1960, "Examensdag 1948", (Minnesbilder), 1990, signerade R. Ljunggren 299/300 resp HC XVII/XXX, färglitografier, 29x40 -32x23 cm

"Utsikt" ngt gulnad o fläckad

Konst

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (12 bud)
606954
1 400
606973
1 400
606954
606940
606953

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.