Reinhold Ljunggren litografier

165521

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Hummertinor", 1960, "Sjöboden, Bokö", 1964, signerade R. Ljunggren PT resp 293/360, färglitografier, 32x48 - 29x47,5 cm

Budhistorik (14 bud)
606970
900
606935
850
606968
850
606935
606967
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer