Reinhold Ljunggren litografier

165521

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Hummertinor", 1960, "Sjöboden, Bokö", 1964, signerade R. Ljunggren PT resp 293/360, färglitografier, 32x48 - 29x47,5 cm

Budhistorik (14 bud)
606970
900
606935
850
606968
850
606935
606967
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.