Axel Sjöberg olja

165520

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Höstlandskap, signerad och daterad Axel Sjöberg 35, olja på duk, 94x124 cm

Konst, Måleri

Axel Sjöberg olja

Budhistorik (7 bud)
591626
3 400
591223
3 200
591623
3 200
591223
585530
2 600

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.