Reinhold Ljunggren litografi

165519

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Sommar vid ån", 1958, signerad R. Ljunggren 225/260, färglitografi, 28x39 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (21 bud)
606965
1 400
606962
1 300
606964
1 300
606962
606963

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.