Johan von Holst oljemålning

165517

VON HOLST, Johan, (1841-1917): Kråkor, signerad J. von Holst, olja på duk, 54x44,5 cm

Konst, Måleri

Johan von Holst oljemålning

Budhistorik (4 bud)

587998
3 800
587152
586149
2 800
585691

Slutpris SEK:
3 800
388 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer