Johan von Holst oljemålning

165517

VON HOLST, Johan, (1841-1917): Kråkor, signerad J. von Holst, olja på duk, 54x44,5 cm

Konst, Måleri

Johan von Holst oljemålning

Budhistorik (4 bud)

587998
3 800
587152
586149
2 800
585691

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.