Reinhold Ljunggren litografi

165516

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Mot klockstapeln", 1965, signerad R. Ljunggren 252/360, färglitografi, 46x30 cm, utgiven som frimärke 1965

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (9 bud)
606745
1 300
601994
606742
601994
606277

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.