Erik Detthow oljemålning

165514

DETTHOW, Erik (1888-1952): Kvinnomodell, signerad Detthow, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Måleri

Erik Detthow oljemålning

Budhistorik (19 bud)
592113
5 400
592112
5 200
592110
5 000
592109
4 800
591999
4 600

Slutpris SEK:
5 400
551 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.