Reinholm Ljunggren litografier

165513

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Höstbild", 1990 resp "Eken", 1991, signerade 108/250 resp 294/300, litografier, 41x30 - 52x36,5 cm

Budhistorik (8 bud)
606735
1 600
598594
606734
598594
1 300
606733

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer