Reinholm Ljunggren litografier

165513

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Höstbild", 1990 resp "Eken", 1991, signerade 108/250 resp 294/300, litografier, 41x30 - 52x36,5 cm

Budhistorik (8 bud)
606735
1 600
598594
606734
598594
1 300
606733

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.