Reinhold Ljunggren oljemålning

165511

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Tureholmsviken, Trosa 1953", signerad och daterad R. Ljunggren, olja på duk, 28x30,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (34 bud)
606908
10 500
606918
10 000
606908
9 600
606912
9 400
606908
8 400

Slutpris SEK:
10 500
1 072 EUR, 1 244 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.