Ikonmålning

165510

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från ikon, olja på duk, 49x34 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Ikonmålning
Budhistorik (8 bud)
590529
600
590149
550
585634
500
586997
500
585634
450

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.