Vitrinskåp

165506

VITRINSKÅP, 1900-tal, mässingsbeslag, höjd 165, 99x50 cm

fanérskador

Vitrinskåp

Budhistorik (28 bud)
590429
7 200
590867
7 000
590429
6 600
590774
6 400
590429
6 200

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.