Målning

165503

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rökande man, monogramsignerad, olja på duk, 22x16 cm

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (12 bud)
590925
585452
590817
585452
850
590809

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.