Gunnar Zetterström oljemålning

165495

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Gamla Stan, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 46x54 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (29 bud)
591190
2 800
591189
2 600
591187
2 400
591186
591185

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.