Dorothea Tanning färgetsning

165492

TANNING, Dorothea (1910-2012): Komposition, färgetsning, signerad 6/100, 34x46 cm

Dorothea Tanning färgetsning
Budhistorik (3 bud)

590904
591091
590904

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.