Lennart Rodhe tusch

165490

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 9.9.69, tusch, bladstorlek 40x30 cm; oramad

Konst, Måleri

Lennart Rodhe tusch

Budhistorik (3 bud)

590739
590424
585971
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.