Lennart Rodhe tusch

165490

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 9.9.69, tusch, bladstorlek 40x30 cm; oramad

Konst, Måleri

Lennart Rodhe tusch

Budhistorik (3 bud)

590739
590424
585971
750

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer