Contreras olja

165486

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 116, signerad och daterad Contreras 1068, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Contreras olja

Budhistorik (13 bud)
590661
2 600
589852
2 400
590660
2 400
589852
590659

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.