Contreras olja

165485

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 85, signerad och daterad Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Contreras olja

Budhistorik (6 bud)
589851
1 800
590239
1 700
589851
585975
1 400
585974

Slutpris SEK:
1 800
184 EUR, 213 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.