Albert Contreras olja

165483

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 21, signerad och daterad Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

ytsmuts

Konst, Måleri

Albert Contreras olja

Budhistorik (19 bud)
591016
5 200
591010
5 000
591015
5 000
591010
4 400
590656
4 200

Slutpris SEK:
5 200
531 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.