Albert Contreras olja

165482

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 303, signerad och daterad Contreras 1968, olja på pannå, 16x16 cm

Konst, Måleri

Albert Contreras olja

Budhistorik (6 bud)
589847
590281
589847
950
590279
900
589847

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.