Albert Contreras olja

165481

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 220, signerad och daterad Contreras 68, olja på pannå, 16x16 cm

Konst, Måleri

Albert Contreras olja

Budhistorik (13 bud)
589849
950
590625
900
589849
850
590620
589849
750

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.