Klaffbord England

165474

KLAFFBORD, England, 1800-tal, mahogny, på hjul, en låda i sargen, höjd 73, 96x125 cm

smärre ytskador

Klaffbord England

Budhistorik (20 bud)
590796
2 400
590737
590793
590737
1 900
590791
1 800

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.