Peter Dahl färglitografi

165471

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par med saxofonist, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 57x42

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (15 bud)
590789
4 400
590776
4 200
589557
590773
3 800
589557
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.