Peter Dahl färglitografi

165471

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par med saxofonist, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 57x42

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (15 bud)
590789
4 400
590776
4 200
589557
590773
3 800
589557
3 600

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer