Peter Dahl färglitografi

165470

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par med trumpetare, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 57x42 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (11 bud)
590742
2 400
590369
590334
590004
1 900
589199
1 800

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.