Målning

165467

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Mytologisk scen, signerad Tony ? -94, olja på duk, 100x76 cm

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (43 bud)
590745
8 400
590733
8 200
590744
8 200
590733
8 000
590736
7 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.