Dzemma Skulme akvarell

165460

SKULME, Dzemma (Lettland, född 1925) : Kvinnor, signerad och daterad Skulme 83, akvarell, 74x54 cm

Konst, Måleri

Dzemma Skulme akvarell

Budhistorik (3 bud)

588208
588207
650
586251

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.