Kain Tapper akvarell

165458

TAPPER, Kain (1930-2004): Komposition med figur, monogramsignerad och daterad KT -87, akvarell och blyerts, 20x29 cm

glasskada

Konst, Måleri

Kain Tapper akvarell

Budhistorik (9 bud)
590819
900
590818
850
590814
590812
750
590810
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.