Pentti Veroma oljemålning

165455

VEROMA, Pentti, (1903-1979): Hamnmotiv, signerad och daterad P. Veroma -40, olja på pannå, 40X50 CM

Konst, Måleri

Pentti Veroma oljemålning

Budhistorik (46 bud)
591126
9 200
591115
9 000
591106
8 800
591105
8 600
591103
8 400

Slutpris SEK:
9 200
899 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.