Grafiska blad

165448

ETSNINGAR (2 st): Figurkompositioner, signerade och numrerade, 31/60 resp 45/50, 22x30 resp 39x22 cm samt GRAFISKA BLAD (2 st): Alexis and Daphne, L`heureuse Fecondite, 38x30 resp 30x33 cm

fläckar, gulnader

Grafiska blad

Budhistorik (1 bud)

590536
2013-01-12 15:25:56

2013-01-12 kl 16:45
Slutpris SEK:
31 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer