Grafiska blad

165448

ETSNINGAR (2 st): Figurkompositioner, signerade och numrerade, 31/60 resp 45/50, 22x30 resp 39x22 cm samt GRAFISKA BLAD (2 st): Alexis and Daphne, L`heureuse Fecondite, 38x30 resp 30x33 cm

fläckar, gulnader

Grafiska blad

Budhistorik (1 bud)

590536
2013-01-12 15:25:56

2013-01-12 kl 16:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.